Descriere
Procurarea pieselor și cauciucurilor pentru transport
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SECTIA CULTURA A CONSILIULUI RAIONAL OCNITA
Codul fiscal/IDNO
1007601009772
Adresa
7101,
MOLDOVA,
or.Ocniţa (r-l Ocniţa),
Ocniţa,
Independentei nr.49
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Angela Crucichevici
Telefonul de contact
067101210
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 09:15:39
Ultima modificare
15.05.2025 09:18:45
MTender ID
Cod CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,449.99
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -