Descriere
Приобретение продуктов животного происхождения на мероприятие "Hederlez"
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.BAURCI
Codul fiscal/IDNO
1007601004401
Adresa
6111,
MOLDOVA,
s.Baurci (UTA Găgăuzia),
UTA Găgăuzia,
Lenin nr.107a
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 08:58:28
Ultima modificare
15.05.2025 09:00:53
MTender ID
Cod CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
3,440.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -