Descriere
Pompare și evacuare a apelor uzate din hazna
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DIRECTIA GENERALA EDUCATIE A CONSILIULUI RAIONAL ORHEI
Codul fiscal/IDNO
1015601000293
Adresa
35,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
Eminescu Mihai nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 08:45:47
Ultima modificare
15.05.2025 08:51:24
MTender ID
Cod CPV
90410000-4
-
Servicii de evacuare a apelor reziduale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
5,895.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -