Descriere
Закупка строительных материалов
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA S.BAURCI
Codul fiscal/IDNO
1007601004401
Adresa
6111,
MOLDOVA,
s.Baurci (UTA Găgăuzia),
UTA Găgăuzia,
Lenin nr.107a
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 08:39:26
Ultima modificare
15.05.2025 08:41:38
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
160,250.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -