Descriere
Achizitionarea produselor conform Dispozitiei Primarului nr.175 din 04 aprilie 2025 cu privire la desfasurarea sarbatorilor Pascale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ORASULUI REZINA
Codul fiscal/IDNO
1007601006391
Adresa
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 08:39:26
Ultima modificare
15.05.2025 08:52:04
MTender ID
Cod CPV
15810000-9
-
Produse de panificaţie, produse de patiserie şi de cofetărie proaspete
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
833.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -