Descriere
Materiale de uz gospodăresc
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CONSILIUL RAIONAL CALARASI
Codul fiscal/IDNO
1007601009886
Adresa
4404,
MOLDOVA,
or.Călăraşi,
Călăraşi,
Biruintei nr.1 bl.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 08:38:52
Ultima modificare
15.05.2025 08:55:22
MTender ID
Cod CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,098.39
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -