Descriere
Servicii de deservire a utilajului medical(Repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Codul fiscal/IDNO
1018601000021
Adresa
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 08:35:57
Ultima modificare
15.05.2025 08:41:50
MTender ID
Cod CPV
50400000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
218,337.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 mai 2025 -
01 mai 2025 -