Descriere
Achiziționarea zdrențelor - cîrpe
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CHISINAU-GAZ S.R.L.
Codul fiscal/IDNO
1003600066037
Adresa
2064,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Albisoara nr.38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.05.2025 08:10:33
Ultima modificare
15.05.2025 08:13:07
MTender ID
Cod CPV
18900000-8
-
Articole de voiaj, şelărie, saci şi săculeţe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
13,030.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2025 -
01 ianuarie 2025 -