Descriere
Suport TV
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
ENERGOCOM S.A.
Codul fiscal/IDNO
1004600074938
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Serghei Lazo nr.17 bl.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.05.2025 17:14:37
Ultima modificare
14.05.2025 17:18:10
MTender ID
Cod CPV
32300000-6
-
Receptoare de televiziune şi de radio şi aparate de înregistrare sau de redare a sunetului sau a imaginii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,725.83
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2025 -
01 martie 2025 -