Descriere
Diverse produse alimentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA ORASULUI REZINA
Codul fiscal/IDNO
1007601006391
Adresa
5400,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
27 August nr.1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.05.2025 16:31:11
Ultima modificare
14.05.2025 16:39:44
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,833.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -