Descriere
Curatirea schimbatoarelor de caldura a cazanului de 24 kW
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M.S.P. CENTRUL DE SANATATE SARATA NOUA
Codul fiscal/IDNO
1015605000604
Adresa
6324,
MOLDOVA,
s.Sărata Nouă (r-l Leova),
Leova,
Stefan cel Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.05.2025 16:30:54
Ultima modificare
14.05.2025 16:37:06
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,385.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -