Descriere
Energia electrica
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.M.S.P. CENTRUL DE SANATATE GLODENI
Codul fiscal/IDNO
1007602013413
Adresa
49,
MOLDOVA,
or.Glodeni,
Glodeni,
Tricolorului nr.2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
14.05.2025 16:30:24
Ultima modificare
14.05.2025 16:32:34
MTender ID
Cod CPV
09310000-5
-
Electricitate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,413.36
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 aprilie 2025 -
01 aprilie 2025 -