Descriere
,, Detergenti pentru anul 2023,,
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Ftiziopneumologie
Codul fiscal/IDNO
1003600152709
Adresa
MD-2048,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Grenoble 147
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Stoicev Tatiana
Telefonul de contact
+37369895255
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
21.02.2023 10:26:31
Ultima modificare
21.02.2023 10:39:52
MTender ID
Cod CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
86,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -