Descriere
Produse alimentare: aprilie, mai, iunie 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de plasament temporar pentru copii cu dizabilități mun.Orhei
Codul fiscal/IDNO
1008606006164
Adresa
MD-3504,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str.V.Cupcea 4
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.02.2023 09:53:15
Ultima modificare
22.02.2023 13:37:54
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,002,310.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -