Descriere
,, MATERIALE DE CONSTRUCȚIE,,
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Ftiziopneumologie
Codul fiscal/IDNO
1003600152709
Adresa
MD-2048,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Grenoble 147
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Stoicev Tatiana
Telefonul de contact
+37369895255
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
21.02.2023 09:34:09
Ultima modificare
21.02.2023 23:12:07
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
80,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -