Descriere
Testarea parametrilor fizico-radiologici de performanță a instalațiilor cu Raze-X
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Cardiologie
Codul fiscal/IDNO
1003600150613
Adresa
2025,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Testimitanu 29/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 15:18:19
Ultima modificare
20.02.2023 15:26:19
MTender ID
Cod CPV
73100000-3
-
Servicii de cercetare şi de dezvoltare experimentală
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
25,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -