Descriere
Procurare a două unități de tehnică pentru salubrizare și dezăpezire com. Stăuceni, mun. Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Stauceni
Codul fiscal/IDNO
1007601009990
Adresa
4839,
MOLDOVA,
s.Stăuceni,
mun.Chişinău,
Alexei Mateevici
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 14:29:54
Ultima modificare
24.02.2023 12:15:56
MTender ID
Cod CPV
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
2,051,600.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -