Descriere
Услуги механизмов по профилированию дорог без добавления материала, устройство обочин и кюветов на дорогах ра-на Тараклия
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Taraclia
Codul fiscal/IDNO
1007601010312
Adresa
7401,
МОЛДОВА,
г.Тараклия (р-н Тараклия),
Тараклия,
str. Stefan Cel Mare, 59
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 14:22:34
Ultima modificare
20.02.2023 14:27:11
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
249,548.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -