Descriere
Autovehicule - Autoturism pentru PN HIV/SIDA
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP UCIMP DS
Codul fiscal/IDNO
1009600018430
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
mun. Chişinău, sec. Buiucani, str. Ciorbă Toma, 18A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 13:51:41
Ultima modificare
28.03.2023 17:55:03
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
300,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -