Descriere
lucrari de reparatie în anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Anenii Noi
Codul fiscal/IDNO
1007601006966
Adresa
MD-6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
str. Piaţa 31August 4
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 12:51:26
Ultima modificare
20.02.2023 12:51:26
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
9,000,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -