Descriere
servicii de dezinsecție și deratizare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr1Taraclia
Codul fiscal/IDNO
1006601002064
Adresa
MD-7400,
MOLDOVA,
or.Taraclia (r-l Taraclia),
Taraclia,
Vodoprovodnaia 5
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cristina Gavrilita
Telefonul de contact
029425586
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 12:04:03
Ultima modificare
20.02.2023 12:13:44
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
16,666.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -