Descriere
Suvenire protocolare și materiale de reprezentare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției de Frontieră al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000196
Adresa
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Petricani 19
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 11:56:56
Ultima modificare
20.02.2023 12:38:22
MTender ID
Cod CPV
18530000-3
-
Cadouri şi recompense
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
149,999.98
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -