Descriere
Servicii de mentenanță și suport a Sistemului Informațional Automatizat “Asistența Medicală Primară” (SIA AMP)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Compania Nationala de Asigurari in Medicina
Codul fiscal/IDNO
1007601007778
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str.Vlaicu Pîrcălab,46
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 11:52:18
Ultima modificare
13.05.2023 14:04:59
MTender ID
Cod CPV
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
2,260,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -