Descriere
Rechizite de birou (confrom specificației atașate)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Oncologic
Codul fiscal/IDNO
1003600151023
Adresa
MD,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Testemitanu 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 11:45:45
Ultima modificare
27.02.2023 09:00:00
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
170,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -