Descriere
Servicii de transport aerian de pasageri
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006601003762
Adresa
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 11:27:15
Ultima modificare
20.02.2023 11:29:59
MTender ID
Cod CPV
60400000-2
-
Servicii de transport aerian
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
199,990.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -