Descriere
Lapte și produse lactate
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Spitalul Clinic Militar Central
Codul fiscal/IDNO
1006601003511
Adresa
MD-2008,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vasile Lupu 32
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 11:25:43
Ultima modificare
20.02.2023 12:03:22
MTender ID
Cod CPV
15500000-3
-
Produse lactate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
180,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -