Descriere
Rechizite de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Vamal
Codul fiscal/IDNO
1006601000185
Adresa
2065,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
N. Starostenco, 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 11:06:41
Ultima modificare
21.02.2023 17:32:42
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
447,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -