Descriere
Electrozi de sudat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
CET-Nord
Codul fiscal/IDNO
1002602003945
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. Ştefan cel Mare, 168
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 10:27:39
Ultima modificare
20.02.2023 10:38:57
MTender ID
Cod CPV
44310000-6
-
Articole din sârmă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
207,678.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -