Descriere
Achiziționarea produselor alimentare pentru instituțiile preșcolare a or. Rezina, pe perioada trimestrelor II-III, anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria or. Rezina
Codul fiscal/IDNO
1007601006391
Adresa
5401,
MOLDOVA,
or.Rezina (r-l Rezina),
Rezina,
or. Rezina, str. 27 August, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 10:24:31
Ultima modificare
03.03.2023 14:18:56
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,827,370.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -