Descriere
Piese de schimb pentru aeronava An-2T
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Regiment de Aviaţie
Codul fiscal/IDNO
1006601001230
Adresa
MD-5028,
MOLDOVA,
s.Lunga (r-l Floreşti),
Floreşti,
Lunga
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.02.2023 09:14:55
Ultima modificare
24.02.2023 13:00:00
MTender ID
Cod CPV
34700000-4
-
Aeronave şi nave spaţiale
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
166,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -