Descriere
Echipament și inventar: masă de tenis, masa fotbal, masa air hockey, masa de billiard, ecran de protecție, instrumente muzicale, costume naționale, jocuri de societate, mobilier pentru Căminul Cultural din satul Holoșnița.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Holoșnița
Codul fiscal/IDNO
1007601001053
Adresa
MD-3023,
MOLDOVA,
s.Holoşniţa,
Soroca,
s.Holoşniţa, r.Soroca
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.02.2023 18:38:15
Ultima modificare
18.02.2023 18:38:15
MTender ID
Cod CPV
37300000-1
-
Instrumente muzicale şi piese pentru acestea
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
270,467.53
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -