Descriere
Achiziționarea utilajelor agricole și forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului necesare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Intreprinderea pentru silvicultura Comrat
Codul fiscal/IDNO
1005611000732
Adresa
3801,
МОЛДОВА,
мун.Комрат,
АТО Гагаузия,
TRETIACOV 123
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.02.2023 16:28:56
Ultima modificare
16.03.2023 12:02:00
MTender ID
Cod CPV
16100000-6
-
Оборудование для сельского и лесного хозяйства, предназначенное для подготовки и обработки почвы
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
2,783,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -