Descriere
Servicii de publicitate, comunicare și relații cu publicul pentru promovarea evenimentului Forumul Social Urban Chișinău 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria municipiului Chișinău
Codul fiscal/IDNO
1007601009484
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Bd.Ștefan cel Mare și Sfânt,83
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ruxandra Macari
Telefonul de contact
022 20-15-38
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 18:24:21
Ultima modificare
17.02.2023 18:27:51
MTender ID
Cod CPV
79300000-7
-
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
798,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -