Descriere
Servicii de asigurare obligatorie de răspundere civilă a autovehiculelor (RCA) internă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Asociatia de gospodarire a spatiilor verzi
Codul fiscal/IDNO
1002600047677
Adresa
MD 2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin 62
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 17:57:28
Ultima modificare
21.02.2023 17:53:07
MTender ID
Cod CPV
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
350,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -