Descriere
Materiale de construcţii şi articole conexe
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.11-Bălţi
Codul fiscal/IDNO
1006601002651
Adresa
3110,
MOLDOVA,
locality,
mun.Bălţi,
str.Ştefan cel mare 78-a
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 17:40:56
Ultima modificare
17.02.2023 22:15:25
MTender ID
Cod CPV
44110000-4
-
Materiale de construcţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
42,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -