Descriere
Reagenți pentru investigații medicale de laborator (2023)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul raional Sîngerei
Codul fiscal/IDNO
1003602150743
Adresa
6201,
MOLDOVA,
or.Sîngerei,
Sîngerei,
Testimițeanu, 51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 16:39:15
Ultima modificare
14.03.2024 17:40:39
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
109,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -