Descriere
Servicii de editare a formularelor statistice pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCM Gheorghe Paladi
Codul fiscal/IDNO
1003600152673
Adresa
2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Melestiu, 20
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 16:24:36
Ultima modificare
18.02.2023 10:56:14
MTender ID
Cod CPV
79800000-2
-
Servicii tipografice şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
195,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -