Descriere
Achiziționarea Obiectivului 10X compatibil cu microscopul confocal Leica STELLARIS 5
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Universitatea de Stat de Medicină și Farmacie ”Nicolae Testemițanu”
Codul fiscal/IDNO
1007600000794
Adresa
MD2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 165
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 16:12:48
Ultima modificare
17.02.2023 16:20:16
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
70,117.86
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -