Descriere
Servicii de evacuare a apelor uzate (Repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr.7 Rusca
Codul fiscal/IDNO
1007601000089
Adresa
3411,
MOLDOVA,
s.Rusca,
Hînceşti,
s.Rusca, r-ul Hîncești
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 15:16:22
Ultima modificare
17.02.2023 15:24:41
MTender ID
Cod CPV
90400000-1
-
Servicii privind apele reziduale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
17,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -