Descriere
Reparația capitală a învelitorii acoperișului Clubului Sportiv al Armatei Naționale, mun. Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 12:39:34
Ultima modificare
20.02.2023 11:17:39
MTender ID
Cod CPV
45260000-7
-
Lucrări de acoperire şi alte lucrări speciale de construcţii
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,670,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -