Descriere
Achizitionarea tractor cu cabina si echipament tehnic in cadrul proiectului ,,Ingrijire a spatiilor verzi si deszapezire a drumurilor''
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COMUNEI RASPOPENI
Codul fiscal/IDNO
1007601004548
Adresa
7228,
MOLDOVA,
s.Răspopeni,
Şoldăneşti,
-
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 11:56:15
Ultima modificare
17.02.2023 11:56:15
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,112,498.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -