Descriere
Servicii de mentenanță corectivă și adaptivă a S.I.A. „Colectarea informațiilor din surse indirecte”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
Codul fiscal/IDNO
1005600036924
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Constantin Tănase, 7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 11:51:26
Ultima modificare
23.02.2023 12:00:01
MTender ID
Cod CPV
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
82,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -