Descriere
Servicii de proiectare pentru construcția trotuarului adiacent drumului de acces spre s. Ivanovca Nouă pe tronsonul 0,0 km – 1,6 km
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Cimislia
Codul fiscal/IDNO
1007601008915
Adresa
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
bul Stefan cel Mare, 12
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 11:14:56
Ultima modificare
17.02.2023 16:57:41
MTender ID
Cod CPV
71300000-1
-
Servicii de inginerie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
66,666.66
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -