Descriere
Piese pentru rețeoa de contact
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
REGIA TRANSPORT ELECTRIC Î.M.
Codul fiscal/IDNO
1003600048486
Adresa
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei 146
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 11:05:14
Ultima modificare
17.02.2023 16:18:02
MTender ID
Cod CPV
31600000-2
-
Echipament electric
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
7,000,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -