Descriere
Construcție modulară din PVC
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
REGIA TRANSPORT ELECTRIC Î.M.
Codul fiscal/IDNO
1003600048486
Adresa
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei 146
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 09:59:33
Ultima modificare
21.02.2023 19:34:21
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
250,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -