Descriere
Dulap pentru vestiar
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P.Liceul Teoretic "Alexandru cel Bun"
Codul fiscal/IDNO
1013620006344
Adresa
2091,
MOLDOVA,
or.Sîngera,
mun.Chişinău,
str.31 August 35/1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 09:36:56
Ultima modificare
17.03.2023 12:46:46
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
250,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -