Descriere
Ulei și Lubrifianți
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. Parcul „Dendrariu”
Codul fiscal/IDNO
1003600113104
Adresa
MD-2064,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. George Enescu, 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 04:06:09
Ultima modificare
17.02.2023 04:24:49
MTender ID
Cod CPV
42900000-5
-
Diverse utilaje de uz general şi special
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
10,704.68
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -