Descriere
Vopsea, lac, diluant
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.M. Parcul „Dendrariu”
Codul fiscal/IDNO
1003600113104
Adresa
MD-2064,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. George Enescu, 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
17.02.2023 03:14:08
Ultima modificare
17.02.2023 03:33:50
MTender ID
Cod CPV
44800000-8
-
Vopsele, lacuri şi masticuri
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
43,974.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -