Descriere
Servicii de asigurare obligatorie a unităților de transport pentru a. 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Bălți
Codul fiscal/IDNO
1003602150732
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. Decebal, 101
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Țaulean Igor
Telefonul de contact
+373/0231/58-708
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 18:21:05
Ultima modificare
17.02.2023 12:27:19
MTender ID
Cod CPV
66500000-5
-
Servicii de asigurare şi de pensie
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
18,674.55
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -