Descriere
Reparatia unei portiuni de drum pe pe str. Stefan cel Mare din s.Vasilcau r-nul Soroca
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Vasilcau
Codul fiscal/IDNO
1007601001477
Adresa
MD 3046,
MOLDOVA,
s.Vasilcău,
Soroca,
s. Vasilcau
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.02.2023 16:04:48
Ultima modificare
18.02.2023 12:50:42
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
543,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -